BVBA Rijken met handelsnaam Vastgoed Rijken werd opgericht op 1 juli 2007 om U als vastgoedmakelaar in uw buurt professioneel advies en ondersteuning te kunnen bieden bij de vervreemding of aanwerving van uw onroerend goed. Samen met het Immo-Rijk BVBA trachten wij U nog meer service te bieden en een eigen stempel door te drukken in de vastgoedmarkt van Limburg. Deze 2 kantoren vormen samen de "Group Rijken" de groep die garant staat voor service, know-how en kwaliteit.

Reeds meer dan 26 jaar is Martin Rijken, erkend lid BIV (BIV: 506.852) actief op de Limburgse vastgoedmarkt. Met deze 26 jaar ervaring willen wij U graag helpen om uw droom waar te maken. Wenst U uw eigendom te verkopen of te verhuren dan staan wij garant voor een perfecte begeleiding bij de zoektocht naar de geschikte koper of huurder. Met de hulp van onze partners, de modernste technologieën en onze know how zullen wij op een vlotte wijze de juiste koper of huurder bereiken en hun de beste service kunnen aanbieden.

Lees meer

Kantoor Kaulille

Kantoor Bocholt

Onze medewerkers

Kantoor Kaulille
Kantoor Bocholt
Dhr. Martin Rijken

Zaakvoerder BVBA Vastgoed Rijken, BVBA Het Immo-Rijk & BVBA Group Rijken

Erkend vastgoedmakelaar BIV nr. 506.852

martin@vastgoedrijken.be of info@hetimmo-rijk.be

Mevr. Wendy Winderix

Administratief medewerkster. Hoofdverantwoordelijke voor ontvangst, administratie, boekhouding & facturatie

Zaakvoerster BVBA Het Immo-Rijk

wendy@vastgoedrijken.be

Dhr. Erwin Verbakel

Commercieel medewerker

Verantwoordelijk voor inkoop & verkoop

erwin@vastgoedrijken.be

Mevr. Joëlle van Unen

Commercieel medewerkster

Verantwoordelijk voor de dienst verhuur

joelle@vastgoedrijken.be

Mevr. Britt Biesmans

Verantwoordelijk voor de administratie, ontvangst en publiciteit

Email: britt@vastgoedrijken.be

Dhr. Leo Rijken

Verantwoordelijk voor de verkoop

Erkend vastgoedmakelaar BIV nr.: 504.921

leo@vastgoedrijken.be

Dhr. Martin Rijken

Zaakvoerder BVBA Vastgoed Rijken, BVBA Het Immo-Rijk & BVBA Group Rijken

Erkend vastgoedmakelaar BIV nr. 506.852

martin@vastgoedrijken.be of info@hetimmo-rijk.be

Mevr. Wendy Winderix

Administratief medewerkster. Hoofdverantwoordelijke voor ontvangst, administratie, boekhouding & facturatie

wendy@vastgoedrijken.be

Dhr. Pieter Van Nerum

Stagiair Vastgoedmakelaar BIV nr.: 511 828

pieter@vastgoedrijken.be

 

Mevr. Sandra Gielkens

Verantwoordelijk voor de ontvangst en administratie.

sandra@vastgoedrijken.be